PROMOCJA. Do dnia 31.10.2022 rabaty do 70%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22

MENU

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Rozmiar

Rozmiar

PARAWANY

Parawany dekoracyjne to nowość w naszej ofercie. Długo szukaliśmy rozwiązania, które byłoby kompromisem między praktycznym aspektem zastosowania i równocześnie było oryginalnym i dekoracyjnym dodatkiem. Z dumą prezentujemy nasz nowy produkt. Praktyczny gadżet, dzięki któremu w łatwy i przede wszystkim szybki sposób, dokonamy podziału każdego pomieszczenia.

Idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego, by oddzielić część sypialnianą od części dziennej, sypialnia gdzie zapewni Ci intymny kąt, lub stworzy namiastkę garderoby.

Dobrym rozwiązaniem jest również zastosowanie naszych parawanów w gabinetach kosmetycznych czy lekarskich. Kolorowy parawan w gabinecie pediatrycznym oswoi najbardziej wymagającego małego pacjenta. W gabinecie kosmetycznym czy fryzjerskim oprócz aspektu wizualnego bo przecież możesz dobrać wzór ściśle związany z profilem twojego gabinetu, zapewni twoim klientom intymność i prywatność. Dzięki wykorzystaniu nietypowych wzorów możemy dodać danemu pomieszczeniu chociażby słonecznego klimatu rodem z Majorki czy też oddychać leśnym powietrzem. Różnorodne wzory pomogą nam wykorzystać parawany dekoracyjne w taki sposób, aby jak najlepiej wpisywały się w nasze potrzeby i współgrały z naszą osobowością. Oferujemy Państwu parawany dekoracyjne 3-częściowe oraz 5-częściowe. Parawany wykonane są z drewna dwustronnie zadrukowane.

PARAWANY

Aktywne filtry