Do 1.06.2020 rabaty do 80%, kod rabatowy: DK2018
MENU
zoom_out_map

Baletnica

58,80 zł
Ilość

Wspaniałe kolory
Używane przez nas tusze posiadają głębokie nasycenie barw dzięki czemu drukowane obrazy wyglądają bardzo realistycznie. Nasze pigmenty są bezwonne i ekologiczne (tusz pigmentowy produkowany na bazie wody). Nie stosujemy druków solwentowych, które emitują szkodliwe czynniki do powietrza.
Solidne płótno
Stosujemy najwyższej jakości grube płótna dedykowane do druków fotograficznych - canvas. Płótna charakteryzują się wysoką wodoodpornością.
Markowy ploter
Używamy drukarek wielkoformatowych firmy EPSON, drukujących w fotograficznej, bardzo wysokiej rozdzielczości. W połączeniu z tuszami pigmentowymi sprawia to, że wszystkie obrazy posiadają intensywne i żywe barwy.
Krosno
Zadrukowane płótna naciągamy na odpowiednio dobrany blejtram (blejtramę) - krosno drewaniane. Nasze krosna wykonujemy z pasją wykorzystując naturalne drewno.
Zadrukowane boki
Płótna z nadrukami przytwierdzamy w taki sposób do ram, by boki obrazu stanowiły kontynuację motywu obrazu a jednocześnie wszystkie elementy obrazów wieloelementowych (tryptyków, dyptyków itp.) tworzyły jeden obraz. W ten sposób umożliwiamy Państwu zawieszenie obrazu na ścianie bez dodatkowej oprawy.
Gotowe na ścianę
Do obrazów dodajemy całkowicie BEZPŁATNIE komplet umożliwiający zawieszenie obrazów na ścianie - odpowiednia ilość profesjonalnych zawieszek wraz z wkrętami oraz haczyki wraz z kołkami rozporowymi do zamontowania w ścianie.
Odwzorowanie kolorów
Możliwe są drobne różnice między prezentowanymi przez nas kolorami a Państwa monitorem, wynikające z ustawień kalibracji monitora.