Łap rabaty! Do dnia 31.12.2023 rabaty do 70%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22

MENU
zoom_out_map

Naklejka dekoracyjna PX 224, PX224, mapa świata, world map

Naklejka z mapą świata to uniwersalny element dekoracyjny, który może dodać charakteru zarówno dziecięcemu pokoikowi, jak i pokoju podróżnika. To nie tylko ozdoba, ale także narzędzie edukacyjne i inspiracja do odkrywania świata w szerokim tego słowa znaczeniu.

35 zł
Rozmiar
Kolor
Odbicie lustrzane
Ilość

Naklejka z mapą świata

Naklejka do dekoracji ściany, mebli, samochodu (i nie tylko).

Naklejka z mapą świata w wielu kolorach to edukacyjna ozdoba idealna do pokoju dziecka lub podróżnika. Jej różnorodność kolorystyczna pozwala dopasować ją do wnętrza. Funkcjonuje nie tylko jako ozdoba, lecz także jako narzędzie do nauki geografii i kultury. Dla dzieci to interaktywna mapa, która rozwija zdolności przestrzenne i uczy o różnych miejscach. Dla pasjonatów podróży staje się inspiracją do planowania i marzeń o nowych przygodach. To uniwersalny element dekoracyjny, który dodaje charakteru i zachęca do odkrywania świata.

Naklejka do dekoracji ściany, mebli, samochodu (i nie tylko).

Rozmiary wzoru (szerokość x wysokość): 
M - 95x48
L - 150x78
XL - 180x93
XXL - 230x119

Możemy wykonać na zamówienie dowolny rozmiar.

Naklejka wykonana jest z folii samoprzylepnej matowej, odpornej na działanie warunków atmosferycznych, trwała, estetyczna i łatwa w montażu. 

Naklejka jest zabezpieczona folią transportową, która zabezpiecza naklejkę i jednocześnie ułatwia jej montaż (pozwala uniknąć zagięć i przekrzywień podczas przyklejania).

Dostępne kolory: