Łap rabaty! Do dnia 31.05.2024 rabaty do 80%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22

MENU
  • -5%
zoom_out_map
- 5%

Szablon malarski - P-8a - Strzałka kierunkowa na wprost, P8a

Zwiększ bezpieczeństwo i płynność ruchu, wykorzystując szablon do profesjonalnego oznakowania powierzchni.

143 zł
150 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni:

Szablon
Ilość

Szablon malarski - P-8a - Strzałka kierunkowa na wprost.

ROZMIAR: 75cm x 500cm

Możemy wykonać na zamówienie dowolny rozmiar. Szablon składa się z kilku części. Aby ułatwić Ci pracę otrzymasz dokładny plan malowania.
Nasz szablon do malowania strzałki to doskonałe narzędzie dla firm, instytucji i osób odpowiedzialnych za organizację ruchu. Wykonany z wytrzymałego materiału, gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Dzięki precyzyjnemu kształtowi i ergonomicznemu designowi, malowanie wyraźnych strzałek na drogach, parkingach czy placach staje się prostsze niż kiedykolwiek. Zwiększ bezpieczeństwo i płynność ruchu, wykorzystując nasz szablon do profesjonalnego oznakowania powierzchni. Doskonałe rozwiązanie dla eventów, budów, parkingów i innych miejsc wymagających jasnego oznakowania kierunku. Zadbaj o skuteczną organizację ruchu - wybierz nasz szablon do malowania strzałki już dziś!

 

Szablon PCV Szablon samoprzylepny

Szablon jest wykonany z cienkiego tworzywa sztucznego o grubości 0,4-0,5 mm. 

Trwałość tworzywa gwarantuje możliwość wielokrotnego użycia i mycia szablonów. Wzór jest wycinany za pomocą najnowocześniejszej technologi, co pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane wzory.

Duże skomplikowane wzory, często składają się z dwóch elementów (szablon podzielony jest na dwie części) dzięki czemu jest dużo łatwiejsze jego użycie. Aby ułatwić malowanie konieczne było umieszczenie drobnych połączeń pomiędzy elementami wzoru, tzw łączniki zapewniają spójność wzoru 

(nic się nie rozsypuje, nie przesuwa itp). 

Łączenia pomocnicze zamalowujemy pędzelkiem na sam koniec malowania. Szablon można używać wielokrotnie (wystarczy zmyć farbę z poprzedniego malowania).

Szablon samoprzylepne wykonane są z folii ploterowej

Doskonale podkreślą charakter Twoich ścian i nie tylko.

Szablon jest bardzo łatwy w montażu

Sposób użycia:

Przed montażem, powierzchnię należy przetrzeć z kurzu, zerwać warstwę ochronną i przyłożyć do powierzchni, docisnąć szmatką lub gąbką aby szablon dokładnie przylegał i malować farbą (do malowania najlepiej sprawdza się gąbka, nico gorzej wałek lub pędzel.

SZABLONY SAMOPRZYLEPNE SĄ JEDNORAZOWE

Szablony w jednej części wykonujemy do rozmiaru 100cm x300cm, większe rozmiary składają się z 2 części. 

Istnieje możliwość wykonania szablonu w lustrzanym odbiciu