Do 1.06.2020 rabaty do 80%, kod rabatowy: DK2018
MENU
zoom_out_map

Tablica magnetyczna Auta na budowie

69,00 zł
Ilość

Tablica motywacyjna dla dzieci

Magnetyczna tablica naklejane na lodówkę, która sprawiaj radość z przyklejania magnesów i zdobywania punktów. Motywuje dzieci by dobrze się zachowywały i mogły przykleić zieloną uśmiechniętą minkę zamiast smutnej czerwonej lub obojętnej żółtej. Tablice zawierają miejsce na imiona dzieci. Dzięki temu mogą się z nimi utożsamiać co wpływa mobilizująco. 

Zawartość zestawu:

  • Tablica magnetyczna 40x30 cm
  • 91 minek magnetycznych 2,5x2,5 cm
  • 20 magnesów z zadaniami 6x3 cm
  • 10 magnesów do wpisania zadań 6x3 cm
  • Naklejka z imieniem dziecka (By otrzymać naklejkę z imieniem dziecka, proszę je napisać w komentarzu do zamówienia. Brak podania imienia oznacza wysłanie tablicy z pustym białym miejscem, w które dziecko będzie mogło wpisać swoje imię markerem.)

Używane przez nas tusze posiadają głębokie nasycenie barw dzięki czemu drukowane obrazy wyglądają bardzo realistycznie. Nasze pigmenty są bezwonne i ekologiczne (tusz pigmentowy produkowany na bazie wody).
Używamy mocne i trwałe maty magnetyczne, które można łatwo wielokrotnie naklejać i odklejać od lodówek. Nie zawierają kleju. Nie powodują uszkodzeń podłoża. Nawet przy mocnym wyginaniu nie tracą swoich właściwości magnetycznych. 
Stosowane przez nas maty magnetyczne kilkumilimetrowej grubości zapewniają odpowiednią sztywność i odporność mechaniczną.
Używamy nowoczesnych drukarek wielkoformatowych firmy EPSON, drukujących w fotograficznej, bardzo wysokiej rozdzielczości. W połączeniu z tuszami pigmentowymi sprawia to, że wszystkie wydruki posiadają intensywne i żywe barwy.
Do ochrony mat magnetycznych stosujemy laminaty płynne stworzone na bazie polimerów syntetycznych rozpuszczalnych w wodzie. 
W ten sposób uzyskujemy matową i gładką powierzchnię zabezpieczoną przed warunkami zewnętrznymi przy zachowaniu oryginalnej barwy. Nasze laminaty są ekologiczne.
Numer katalogowy:  TM5049A_1NI
Rozmiar całkowity: 40x30cm