Łap rabaty! Do dnia 31.05.2024 rabaty do 80%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22

MENU
zoom_out_map

Zegar ścienny Motyle Mirror

139 zł
Ilość

Nowoczesny i dynamiczny, a zarazem klasyczny i lekki.
Zegar ścienny Motyle Butterfly, pochodzący z unikalnej kolekcji o tej samej nazwie. To niezwykła, zupełnie odmienna propozycja, stanowiąca ciekawą alternatywę dla tradycyjnego czasomierza. Jego wyrafinowany i wysoce przemyślany design sprawia, że jest dodatkiem, bez którego nie może się obejść żaden salon, pokój nastolatka czy jadalnia. 

Wszystko za sprawą dużej, czytelnej, szklanej tarczy w kolorze wenge, z której uwalnia się siedem, różnej wielkości motyli. Dzięki temu całość tworzy niezwykle lekką i dynamiczną kompozycję.

Tradycyjny, niezwykle praktyczny zegar w połączeniu z piękną, wizualną oprawą tworzy unikalny i oryginalny dodatek. W zegarach tego typu największym plusem jest również fakt, że mogą zastąpić one inne ścienne dodatki, jak obrazki czy zdjęcia, same w sobie są bowiem tak ozdobne, że inne przedmioty zawieszone wokół niego stają się zbędne. 

Decydując się na zakup zegara ściennego w tak bogatej formie mamy jednocześnie z głowy żmudne poszukiwania czegoś jeszcze, co zapełni naszą pustą, zwyczajną ścianę.

Rozmiar: 60cm x 45cm (23,62" x 17,71")

Montaż zegara jest bardzo łatwy i szybki;
1. Rozkładamy na ścianie dołączony szablon - dzięki niemu równo rozmieścimy elementy na ścianie
2. Przyklejamy elementy do sciany ( każdy element jest samoprzylepny i posiada mocną taśmę montażową)
3. Ustawiamy czas i wieszamy tarczę zegara
4. Usuwamy folie ochronną z elementów
Całość nie zajmuje więcej niż 10 minut
Do każdego zegara jest dołączona szczegółowa ilustrowana instrukcja montażu