Łap rabaty! Do dnia 30.04.2024 rabaty do 80%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22

MENU
zoom_out_map

Naklejka dekoracyjna PX 78, PX78, drzewko, bonsai

Naklejka Drzewka Bonsai: Spokój Natury na Twoich Ścianach

Stwórz spokojny zakątek w swoim wnętrzu za pomocą naszej naklejki drzewka Bonsai. Wybierz spośród szerokiego wyboru kolorów, by dopasować ją do swojego stylu. Dodaj urok natury i harmonii do swojego otoczenia w prosty i estetyczny sposób

70 zł
Rozmiar
Kolor
Odbicie lustrzane
Ilość

Naklejka dekoracyjna drzewko bonsai - PX 78

Odkryj naszą kolekcję naklejek drzewka Bonsai, dostępnych w szerokim wyborze kolorów, by zrewolucjonizować swoje wnętrze. Stwórz własny raj natury na swoich ścianach, wybierając spośród różnorodnych odcieni, które najlepiej oddają Twój gust i styl. Te mistyczne symbole spokoju i równowagi przynoszą harmonię do każdego pomieszczenia. Wybierz swoją paletę kolorów i ozdób swoje ściany w unikalny sposób, łącząc piękno natury z Twoim indywidualnym wyrażeniem artystycznym.

Naklejka do dekoracji ściany, mebli, samochodu (i nie tylko).

Rozmiary wzoru (szerokość x wysokość): 
M - 95x113
L - 130x154
XL - 160x190
XXL - 192x230


Możemy wykonać na zamówienie dowolny rozmiar.

Naklejka wykonana jest z folii samoprzylepnej matowej, odpornej na działanie warunków atmosferycznych, trwała, estetyczna i łatwa w montażu. 

Naklejka jest zabezpieczona folią transportową, która zabezpiecza naklejkę i jednocześnie ułatwia jej montaż (pozwala uniknąć zagięć i przekrzywień podczas przyklejania).

 

Dostępne kolory: