Łap rabaty! Do dnia 31.07.2024 rabaty do 80%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22

MENU
  • Nowy produkt

Panel Tapicerowany płotek Kremowy 30cm

Panele tapicerowane - eleganckie i praktyczne rozwiązanie dekoracyjne dla Twojego wnętrza.

40 zł
Rozmiar
Ilość

Eleganckie panele tapicerowane - idealny sposób na szybką metamorfozę wnętrza!

Panele tapicerowane to idealny sposób, aby odmienić wystrój każdego pomieszczenia.
Nasze panele tapicerowane wykonane są z płyty wiórowej sosnowej o grubości 8 mm, z antyalergiczną pianką tapicerską, a materiał welurowy, z którego zostały wykonane, jest odporny na promieniowanie UV.
Całość tworzy przyjemny w dotyku panel ścienny o grubości około 4 cm.
Dzięki nim można stworzyć przytulną, elegancką atmosferę w salonie, sypialni lub biurze.
Panele tapicerowane są łatwe w montażu i pozwolą na szybką i efektowną zmianę wyglądu każdego pomieszczenia.

 

Zalety paneli ściennych tapicerowanych:

1.     Wytrzymałość i odporność na odkształcanie - Panele ściennych tapicerowanych wykonane są z wytrzymałej i odpornej na odkształcenia płyty wiórowej o grubości 8 mm, co gwarantuje ich trwałość i stabilność w czasie użytkowania.

2.     Antyalergiczność - Pianka tapicerska, z której wykonane są panele, jest antyalergiczna, co jest ważne dla osób z alergiami i astmą, a także dla rodzin z małymi dziećmi.

3.     Estetyka - Materiał tapicerski – skóra ekologiczna, która charakteryzuje się gładką i miękką powierzchnią,
bardzo przyjemną w dotyku. Jest bardzo odporna i łatwa w utrzymaniu czystości - wystarczy przetrzeć ją
wilgotną szmatką. Posiada certyfikat Oeko-Tex, jest odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych.

4.     Łatwość montażu - Panele ściennych tapicerowanych są łatwe w montażu, dzięki czemu można je szybko i bezproblemowo zamontować samodzielnie.

5.     Certyfikat OEKO-TEX - Panele ściennych tapicerowanych posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który potwierdza, że produkt jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych, co wpływa pozytywnie na zdrowie użytkowników.

6.     Wyprodukowane w Polsce - Panele ściennych tapicerowanych są wyprodukowane w Polsce, co gwarantuje jakość wykonania i użytych materiałów, a także wspiera lokalną gospodarkę.

Zdjęcia przedstawiają sprzedawany produkt. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od kolorów produktu w rzeczywistości. Wynika to m.in. z ustawień ekranu użytkownika, temperatury barw, natężenia światła itp.