Łap rabaty! Do dnia 30.06.2024 rabaty do 80%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22
W dniach 20.06-27.06 przebywamy na urlopie, wszystkie zamówienia złożone w tym czasie zostaną wysłane po 27.06

MENU
Szablon malarski PX 324, dla dzieci, PX324, plaster miodu
zoom_out_map

Szablon malarski PX 327, PX327, trójkąt, trójkąty

Ożyw wnętrze za pomocą naszego szablonu geometrycznego z trójkątami. Dodaj nowoczesny akcent i dynamiczny wzór do swojej przestrzeni.

10 zł
Rozmiar
Szablon
Odbicie lustrzane
Ilość

Szablon do malowania dekoracji na ścianie -trójkąty. 

Nasz szablon geometryczny z trójkątami to doskonały sposób na nadanie swojej przestrzeni nowoczesnego i atrakcyjnego charakteru. Trójkąty są nie tylko uniwersalnymi elementami wzornictwa, ale także dodają dynamizmu i głębi pomieszczeniom. Ten wzór doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacji, od minimalistycznych po bardziej ekspresywne.

Dzięki precyzyjnie zaprojektowanemu szablonowi, dodawanie tego geometrycznego motywu do twoich ścian staje się proste i satysfakcjonujące. Możesz dostosować paletę kolorów do swoich preferencji, tworząc spójne zestawienie z istniejącym wystrojem. Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić salon, sypialnię czy pokój dziecięcy, szablon z trójkątami zapewni wyjątkowy efekt wizualny, który zachwyci wszystkich odwiedzających.


Rozmiary wzoru
 (szerokość x wysokość): 

M - 50x34
L - 55x95
XL - 77x135
XXL - 95x167

Możemy wykonać na zamówienie dowolny rozmiar.

Szablon PCV - wielorazowy

Szablon samoprzylepny

Szablon jest wykonany z cienkiego tworzywa sztucznego o grubości 0,4-0,5 mm. Trwałość tworzywa gwarantuje możliwość wielokrotnego użycia i mycia szablonów. Wzór jest wycinany za pomocą najnowocześniejszej technologi, co pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane wzory.Duże skomplikowane wzory, często składają się z dwóch elementów (szablon podzielony jest na dwie części) dzięki czemu jest dużo łatwiejsze jego użycie. Aby ułatwić malowanie konieczne było umieszczenie drobnych połączeń pomiędzy elementami wzoru, tzw łączniki zapewniają spójność wzoru (nic się nie rozsypuje, nie przesuwa itp). Łączenia pomocnicze zamalowujemy pędzelkiem na sam koniec malowania. Szablon można używać wielokrotnie (wystarczy zmyć farbę z poprzedniego malowania).
Szablon samoprzylepne wykonane są z folii ploterowej. Doskonale podkreślą charakter Twoich ścian i nie tylko.Szablon jest bardzo łatwy w montażu. Sposób użycia:Przed montażem, powierzchnię należy przetrzeć z kurzu, zerwać warstwę ochronną i przyłożyć do powierzchni, docisnąć szmatką lub gąbką aby szablon dokładnie przylegał i malować farbą (do malowania najlepiej sprawdza się gąbka, nico gorzej wałek lub pędzel.SZABLONY SAMOPRZYLEPNE SĄ JEDNORAZOWE Szablony w jednej części wykonujemy do rozmiaru 120cm x300cm, większe rozmiary składają się z 2 części. Istnieje możliwość wykonania szablonu w lustrzanym odbiciu