Łap rabaty! Do dnia 30.06.2024 rabaty do 80%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22
W dniach 20.06-27.06 przebywamy na urlopie, wszystkie zamówienia złożone w tym czasie zostaną wysłane po 27.06

MENU
zoom_out_map

Szablon malarski PX 324, plaster miodu, PX324

Przy naszym szablonie do malowania w stylu plastra miodu przekształć swoje ściany w unikalne dzieło sztuki. Geometryczny układ wzoru doda nowoczesności i głębi wnętrzu, nadając mu niepowtarzalny charakter. Twórz efektowne aranżacje w każdym pomieszczeniu i ciesz się unikalnym designem.

4 zł
Rozmiar
Szablon
Odbicie lustrzane
Ilość

Szablon do malowania dekoracji na ścianie - plaster miodu. 

Nasz wyjątkowy szablon do malowania w stylu plastra miodu to doskonały sposób na nadanie ścianom niepowtarzalnego charakteru. Twórz efektowne wzory o geometrycznym układzie, które dodadzą wnętrzu głębi i nowoczesności. Przy użyciu tego szablonu możesz stworzyć unikalne aranżacje, które będą przyciągać wzrok i tworzyć ciekawe kontrasty. Niezależnie od tego, czy chcesz ozdobić salon, sypialnię czy przestrzeń biurową, szablon plaster miodu pozwoli Ci tworzyć wnętrza pełne wyrafinowanego designu.

Rozmiary wzoru
 ( wysokość [cm]):

S - 10
M - 20
L - 30
XL - 40
XXL - 70

Możemy wykonać na zamówienie dowolny rozmiar.

Szablon PCV - wielorazowy

Szablon samoprzylepny
Szablon jest wykonany z cienkiego tworzywa sztucznego o grubości 0,4-0,5 mm. Trwałość tworzywa gwarantuje możliwość wielokrotnego użycia i mycia szablonów. Wzór jest wycinany za pomocą najnowocześniejszej technologi, co pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane wzory.Duże skomplikowane wzory, często składają się z dwóch elementów (szablon podzielony jest na dwie części) dzięki czemu jest dużo łatwiejsze jego użycie. Aby ułatwić malowanie konieczne było umieszczenie drobnych połączeń pomiędzy elementami wzoru, tzw łączniki zapewniają spójność wzoru (nic się nie rozsypuje, nie przesuwa itp). Łączenia pomocnicze zamalowujemy pędzelkiem na sam koniec malowania. Szablon można używać wielokrotnie (wystarczy zmyć farbę z poprzedniego malowania).
Szablon samoprzylepne wykonane są z folii ploterowej. Doskonale podkreślą charakter Twoich ścian i nie tylko.Szablon jest bardzo łatwy w montażu. Sposób użycia:Przed montażem, powierzchnię należy przetrzeć z kurzu, zerwać warstwę ochronną i przyłożyć do powierzchni, docisnąć szmatką lub gąbką aby szablon dokładnie przylegał i malować farbą (do malowania najlepiej sprawdza się gąbka, nico gorzej wałek lub pędzel.SZABLONY SAMOPRZYLEPNE SĄ JEDNORAZOWE Szablony w jednej części wykonujemy do rozmiaru 120cm x300cm, większe rozmiary składają się z 2 części. Istnieje możliwość wykonania szablonu w lustrzanym odbiciu