Łap rabaty! Do dnia 30.04.2024 rabaty do 80%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22

MENU
zoom_out_map

Szablon malarski PX 169, PX169, marihuana, trawka, gandzia

Szablon do malowania liścia trawy - marihuany jest odważnym i artystycznym wyborem, prezentującym delikatność natury i kulturową ikonę.

36 zł
Rozmiar
Szablon
Odbicie lustrzane
Ilość


Szablon do malowania dekoracji na ścianie - liść konopi.
 

Szablon malarski "Liść Marihuany" to unikalny element dekoracyjny, który doda wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu. Ten artystyczny szablon prezentuje precyzyjnie wykonany liść marihuany o wyraźnych konturach i detalach. Możesz go użyć do dekoracji ścian w swoim pokoju, sklepie lub kawiarni, nadając wnętrzu niepowtarzalny i stylowy wygląd.

Rozmiary wzoru do malowania - Marihuana

(szerokość x wysokość): 
M - 40x40
L - 60x60
XL - 90x90
XXL - 135x135

Możemy wykonać na zamówienie dowolny rozmiar.

 

Szablon PCV - wielorazowy
Szablon samoprzylepny
Szablon jest wykonany z cienkiego tworzywa sztucznego o grubości 0,4-0,5 mm. Trwałość tworzywa gwarantuje możliwość wielokrotnego użycia i mycia szablonów. Wzór jest wycinany za pomocą najnowocześniejszej technologi, co pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane wzory.Duże skomplikowane wzory, często składają się z dwóch elementów (szablon podzielony jest na dwie części) dzięki czemu jest dużo łatwiejsze jego użycie. Aby ułatwić malowanie konieczne było umieszczenie drobnych połączeń pomiędzy elementami wzoru, tzw łączniki zapewniają spójność wzoru (nic się nie rozsypuje, nie przesuwa itp). Łączenia pomocnicze zamalowujemy pędzelkiem na sam koniec malowania. Szablon można używać wielokrotnie (wystarczy zmyć farbę z poprzedniego malowania).
Szablon samoprzylepne wykonane są z folii ploterowej. Doskonale podkreślą charakter Twoich ścian i nie tylko.Szablon jest bardzo łatwy w montażu. Sposób użycia:Przed montażem, powierzchnię należy przetrzeć z kurzu, zerwać warstwę ochronną i przyłożyć do powierzchni, docisnąć szmatką lub gąbką aby szablon dokładnie przylegał i malować farbą (do malowania najlepiej sprawdza się gąbka, nico gorzej wałek lub pędzel.SZABLONY SAMOPRZYLEPNE SĄ JEDNORAZOWE Szablony w jednej części wykonujemy do rozmiaru 100cm x300cm, większe rozmiary składają się z 2 części. Istnieje możliwość wykonania szablonu w lustrzanym odbiciu