Łap rabaty! Do dnia 31.05.2024 rabaty do 80%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22

MENU
zoom_out_map

Szablon malarski SX22, SX 22, baletnica

Szablon do malowania dekoracji na ścianie - baletnica to doskonały sposób, aby dodać uroku i elegancji do każdego wnętrza. Ten delikatny wzór przedstawia piękną baletnicę w trakcie tańca, co nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny i romantyczny charakter. Szablon jest łatwy w użyciu, umożliwiając stworzenie wyjątkowej dekoracji na ścianie za pomocą farb, sprayu lub innych technik malarskich. Baletnica na ścianie będzie pięknym elementem wystroju zarówno dla miłośników tańca, jak i osób ceniących subtelne i stylowe dekoracje wnętrz. Ożyw swoje pomieszczenie tym uroczym szablonem i poczuj magię baletu w swoim domu.

20 zł
Rozmiar
Szablon
Odbicie lustrzane
Ilość

Szablon do malowania dekoracji na ścianie - baletnica. 

Szablon do malowania dekoracji na ścianie - baletnica to prawdziwe dzieło sztuki, które wniesie elegancję i wyrafinowanie do Twojego wnętrza. To delikatny wzór przedstawiający pełen gracji ruch baletnicy, który doda uroku i magii każdemu pomieszczeniu. Dzięki temu szablonowi możesz łatwo stworzyć własne, unikalne dzieło sztuki na swojej ścianie, używając farb, sprayu lub innych technik malarskich. Baletnica tańcząca na Twojej ścianie to doskonały sposób na wyrażenie swojej miłości do tańca i piękna. Dodaj nutkę klasyki i wytworności do swojego domu dzięki temu uroczo stylowemu szablonowi. Ożyw swoje wnętrze i stwórz wyjątkową atmosferę za pomocą tej baletniczej dekoracji.

Rysunek baletnicy - doskonała dekoracja do pokoju dziewczynki

Szablon do malowania dekoracji na ścianie - baletnica to absolutna gratka dla miłośników sztuki, tańca i piękna. Ten starannie wykonany szablon przedstawiający elegancką baletnicę w pełnym tańcu to doskonały sposób, aby wnieść delikatność i wdzięk do Twojego wnętrza. Dzięki niemu możesz stworzyć prawdziwe dzieło sztuki na swojej ścianie, korzystając z własnej kreatywności i farb w wybranych kolorach.



Rozmiary wzoru szablonu baletnicy
(szerokość x wysokość):


M - 40x62
L - 61x95
XL - 87x135
XXL - 122x190

Możemy wykonać na zamówienie dowolny rozmiar.

 

Szablon PCV - wielorazowy

Szablon samoprzylepny

Szablon jest wykonany z cienkiego tworzywa sztucznego o grubości 0,4-0,5 mm. Trwałość tworzywa gwarantuje możliwość wielokrotnego użycia i mycia szablonów. Wzór jest wycinany za pomocą najnowocześniejszej technologi, co pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane wzory.Duże skomplikowane wzory, często składają się z dwóch elementów (szablon podzielony jest na dwie części) dzięki czemu jest dużo łatwiejsze jego użycie. Aby ułatwić malowanie konieczne było umieszczenie drobnych połączeń pomiędzy elementami wzoru, tzw łączniki zapewniają spójność wzoru (nic się nie rozsypuje, nie przesuwa itp). Łączenia pomocnicze zamalowujemy pędzelkiem na sam koniec malowania. Szablon można używać wielokrotnie (wystarczy zmyć farbę z poprzedniego malowania).
Szablon samoprzylepne wykonane są z folii ploterowej. Doskonale podkreślą charakter Twoich ścian i nie tylko.Szablon jest bardzo łatwy w montażu. Sposób użycia:Przed montażem, powierzchnię należy przetrzeć z kurzu, zerwać warstwę ochronną i przyłożyć do powierzchni, docisnąć szmatką lub gąbką aby szablon dokładnie przylegał i malować farbą (do malowania najlepiej sprawdza się gąbka, nico gorzej wałek lub pędzel.SZABLONY SAMOPRZYLEPNE SĄ JEDNORAZOWE Szablony w jednej części wykonujemy do rozmiaru 100cm x300cm, większe rozmiary składają się z 2 części. Istnieje możliwość wykonania szablonu w lustrzanym odbiciu