Łap rabaty! Do dnia 31.07.2024 rabaty do 80%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22

MENU
zoom_out_map

Szablon malarski CYFRY, czcionka Stamp - komplet

15 zł
Rozmiar
Szablon
Ilość

Szablon do malowania cyfr 0-9 - czcionka Stamp

Z przyjemnością prezentujemy nasz wysokiej jakości produkt: "Szablony do Malowania Cyfr". Szablon pomoże w precyzyjnym oznaczaniu cyfr na różnorodnych powierzchniach, w sposób profesjonalny i efektywny.

Główne cechy produktu:

1. Precyzyjność i Czytelność: Nasze szablony zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić dokładność oraz czytelność oznaczeń cyfr. Dzięki temu, każdy malunek będzie wyraźny i łatwo zrozumiały.
2. Oszczędność Czasu: Dzięki zastosowaniu naszych szablonów, unikną Państwo konieczności ręcznego malowania cyfr. To oznacza, że proces tworzenia oznaczeń stanie się szybszy i bardziej efektywny.
3. Trwała Konstrukcja: Nasze szablony są wykonane z wytrzymałych materiałów, co zapewnia im długotrwałość oraz odporność na codzienną eksploatację.
4. Uniwersalne Zastosowanie: Nasze szablony są doskonałe zarówno dla firm budowlanych, które potrzebują czytelnych numeracji na budynkach i materiałach, jak i dla przedsiębiorstw logistycznych, które chcą precyzyjnie oznaczyć opakowania i palety.Z naszymi "Szablonami do Malowania Cyfr", Państwa projekty zyskają profesjonalny i schludny wygląd, a oznaczenia staną się czytelne i estetyczne. To idealne narzędzie dla tych, którzy cenią precyzję i skuteczność w pracy. Daj sobie przewagę w identyfikacji i numeracji – wybierz nasze szablony do malowania cyfr już dzisiaj!

Możemy wykonać na zamówienie dowolny rozmiar. Przyjmuje zamówienia na rozmiary nietypowe.

 

Szablon PCV

Szablon samoprzylepny

Szablon jest wykonany z cienkiego tworzywa sztucznego o grubości 0,4-0,5 mm. Trwałość tworzywa gwarantuje możliwość wielokrotnego użycia i mycia szablonów. Wzór jest wycinany za pomocą najnowocześniejszej technologi, co pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane wzory.Duże skomplikowane wzory, często składają się z dwóch elementów (szablon podzielony jest na dwie części) dzięki czemu jest dużo łatwiejsze jego użycie. Aby ułatwić malowanie konieczne było umieszczenie drobnych połączeń pomiędzy elementami wzoru, tzw łączniki zapewniają spójność wzoru (nic się nie rozsypuje, nie przesuwa itp). Łączenia pomocnicze zamalowujemy pędzelkiem na sam koniec malowania. Szablon można używać wielokrotnie (wystarczy zmyć farbę z poprzedniego malowania).

Szablon samoprzylepne wykonane są z folii ploterowejDoskonale podkreślą charakter Twoich ścian i nie tylko.Szablon jest bardzo łatwy w montażuSposób użycia:Przed montażem, powierzchnię należy przetrzeć z kurzu, zerwać warstwę ochronną i przyłożyć do powierzchni, docisnąć szmatką lub gąbką aby szablon dokładnie przylegał i malować farbą (do malowania najlepiej sprawdza się gąbka, nico gorzej wałek lub pędzel.SZABLONY SAMOPRZYLEPNE SĄ JEDNORAZOWESzablony w jednej części wykonujemy do rozmiaru 100cm x300cm, większe rozmiary składają się z 2 części. Istnieje możliwość wykonania szablonu w lustrzanym odbiciu