Łap rabaty! Do dnia 31.07.2024 rabaty do 80%, podaj kod przy zamawianiu: rabat22

MENU
zoom_out_map

Szablon malarski Alfabet - STAMP - szablon do malowania liter - małe litery, alfabet

30 zł
Rozmiar
Szablon
Ilość

Unikalne zastosowanie naszych wszechstronnych szablonów!

Nasze innowacyjne szablony, obejmujące zarówno litery, jak i cyfry, posiadają szerokie spektrum zastosowań, nie ograniczając się jedynie do przestrzeni domowych. Możesz je wykorzystać w różnorodnych środowiskach, takich jak biura, sklepy, zakłady produkcyjne oraz miejsca publiczne. Dzięki nim możesz łatwo oznaczyć szafki, budynki, pojazdy, teczki biurowe czy kartony w magazynach. Idealnie nadają się również do numeracji miejsc parkingowych, pięter, budynków czy bloków, a także do wyraźnego oznaczania nazw ulic na budynkach.Każdy nasz szablon zapewnia możliwość naniesienia czytelnego i wyraźnego napisu lub symbolu. Aby uzyskać doskonały efekt, zalecamy stosowanie farb pozbawionych rozpuszczalników. Upewnij się również, że rodzaj farby jest odpowiednio dopasowany do podłoża, na którym zamierzasz użyć szablonu. Proces malowania jest wyjątkowo prosty – możesz użyć pędzla szablonowego lub gąbki. Dodatkowo, do każdego szablonu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, dzięki której aplikacja nie nastręczy żadnych trudności.Niech nasze wszechstronne szablony staną się nieodłącznym elementem Twojego kreatywnego wyrażania oraz efektywnego oznaczania przestrzeni w dowolnym środowisku!


Szablon do malowania liter.

Możemy wykonać na zamówienie dowolny rozmiar.

 

Szablon PCV
Szablon samoprzylepny
Szablon jest wykonany z cienkiego tworzywa sztucznego o grubości 0,4-0,5 mm. Trwałość tworzywa gwarantuje możliwość wielokrotnego użycia i mycia szablonów. Wzór jest wycinany za pomocą najnowocześniejszej technologi, co pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane wzory.Duże skomplikowane wzory, często składają się z dwóch elementów (szablon podzielony jest na dwie części) dzięki czemu jest dużo łatwiejsze jego użycie. Aby ułatwić malowanie konieczne było umieszczenie drobnych połączeń pomiędzy elementami wzoru, tzw łączniki zapewniają spójność wzoru (nic się nie rozsypuje, nie przesuwa itp). Łączenia pomocnicze zamalowujemy pędzelkiem na sam koniec malowania. Szablon można używać wielokrotnie (wystarczy zmyć farbę z poprzedniego malowania).
Szablon samoprzylepne wykonane są z folii ploterowejDoskonale podkreślą charakter Twoich ścian i nie tylko.Szablon jest bardzo łatwy w montażuSposób użycia:Przed montażem, powierzchnię należy przetrzeć z kurzu, zerwać warstwę ochronną i przyłożyć do powierzchni, docisnąć szmatką lub gąbką aby szablon dokładnie przylegał i malować farbą (do malowania najlepiej sprawdza się gąbka, nico gorzej wałek lub pędzel.SZABLONY SAMOPRZYLEPNE SĄ JEDNORAZOWESzablony w jednej części wykonujemy do rozmiaru 100cm x300cm, większe rozmiary składają się z 2 części. Istnieje możliwość wykonania szablonu w lustrzanym odbiciu